.

.

Машки Поло Маици Секојдневна Пролет Лето Превртување На Вратот Кошула Со Долги Ракави Печатена Маичка Маица Топ Блуза

Машки Поло Маици Секојдневна Пролет Лето Превртување На Вратот Кошула Со Долги Ракави Печатена Маичка Маица Топ Блуза

DEN 431.36
Износ

Големина : S Биста : 107cm/42.13" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 117см/46.06" рамо : 50см/19.69" ракав : 67см/26.38" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 68см/26.77" должина : 76см/29.92" големина : ххл биста : 127см/50.00" рамо : 54см/21.26" ракав : 69см/27.17" должина : 78см/30.71" мажи обични пролет лето со долги Ракави кошула за вратот печатена маичка кошула врвна Блузакарактеристики : } материјал е направен од материјали и е доволно Издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ●Прилики+Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ①Сезона е Погодна за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате! ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно,Деловно,Свадбено,Забаваматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Висат Или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Машка Блуза Натпревар : Машкиот Врв Е Лесен За Совпаѓање И Може Добро Да Се Совпадне Со Шорцеви, Хеланки, фармерки И Гаќи За Пливање. Повод : Овие Секојдневни Поло Маици Се Погодни За Сите Секојдневни, Рекреативни, Спортски, Модни и Кул, Не Сакате да Ги Пропуштите. Доволно Е Јасен За Работни Денови и Доволно Удобен за Викенди. Одлично Купување За Себе Или Како Подарок/Роденденски Подарок За Вашите Пријатели!. менс поло маици. Работни кошули за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите