.

.

Демон Убиец Машка Кошула Краток Ракав Копче Надолу Класичен Полиестер Хаваи Кошули Опуштено-Одговара Блузи Плус Големина Мажи

Демон Убиец Машка Кошула Краток Ракав Копче Надолу Класичен Полиестер Хаваи Кошули Опуштено-Одговара Блузи Плус Големина Мажи

DEN 0.67
Износ

Пакетот Вклучува : Кошула Со Кратки Ракави Со 1 Пакет (Големината може да се избере). Карактеристики На Производот. Висококвалитетна Ткаенина - - - машките кошули со копчиња со кратки ракави изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. Стилски Дизајн - - - машките Хавајски Кошули дизајнирани со стил на печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање со копчиња и лев џеб на градите. Најдобар Подарок - - - мажите кошули На плажа Алоха, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. Повод - - - обичните кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Топли Совети - - - измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, хавајски кошули само рачно перење. . Спецификација На Производот. Име На Производот : Хавајска Кошула. Материјал : Полиестер и Спандекс. Шема : Опционално. Големина на деца : 110см-170см. Големина на возрасни : 2xs-8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано на сликата. Количина : 1-Пакет. Соодветни Луѓе : Деца, Мали Деца, Момчиња, Возрасни, Мажи. Забелешка : . 1. Бидејќи Сме Кинеска големина, кога се двоумите помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина. 2. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 3. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Детски И Машки Хавајски Копче Со Кратки Ракави Надолу Кошула На Плажата Алоха, Летна Графичка Облека за Вратот на Екипажот. Обичните Алоха Кошули Се Без Брчки Во Вода И После Миење. Произведено Од Мека И Свежина Полиестерска Спандекс Ткаенина, Убаво 3Д Печатење. Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Вклучувајќи Забави На Плажа, Тематски Забави, Риболов, Едрење, Денови На Канцеларија Итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите