.

.

Женски кошула блуза Ноќта На Вештерките Копче За Печатење Долг Ракав Секојдневен Основен Кошула Јака Редовен Врв

Женски кошула блуза Ноќта На Вештерките Копче За Печатење Долг Ракав Секојдневен Основен Кошула Јака Редовен Врв

DEN 310.24
Износ

Женска Кошула Блуза Ноќта на Вештерките Печатење Копче Долг Ракав Обичен Основен Кошула Јака Редовни Врвот копче надолу хенли кошули за жени, Долги ракави маица за жени, цврста боја, опремени жени пуловер туника врвот и блузи. Женската хенли кошула со Долги ракави лесно се комбинира со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед. Погоден за секојдневен, работа, шопинг, улица, забава, на отворено. машинско перење или рачно перење во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво. Врвови со долги Ракави, Врат На Екипажот, Ракав Со Балон Со Чипкани Раце, Плетени Врвови, Еднобојна, Секојдневна Лабава Маичка Блуза, Работна Канцелариска Кошула, Погодна За Пролет, Лето, Fall и Зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите