.

.

ханксиулин машки обичен лента печатење патент свртете јака блуза краток ракав блузи кошула

ханксиулин машки обичен лента печатење патент свртете јака блуза краток ракав блузи кошула

DEN 655.68
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 111см/43.70 "Рамо : 47см/18.50 " Ракав : 23см/9.06" Должина : 72см/28.35" . Големина : Л САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 49см/19.29 " Ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13" . Големина : XL САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 121cm/47.64 "Рамо : 51cm/20.08 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXL САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 127cm/50.00 "Рамо : 53cm/20.87 " Ракав : 26cm/10.24" Должина : 78cm/30.71" . Големина : XXXL САД : 20 ЕУ : 50 Биста : 133cm/52.36 "Рамо : 55cm/21.65" Ракав : 27cm/10.63 "Должина : 80cm/31.50" Хансиулин Машки Обичен Лента Печатење Патент Свртете Јака Блуза Краток Ракав Врвови Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите