.

.

Каролини Богатства ЦК2554ЧФ Под Дрвото Спиноне Италијанско Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства ЦК2554ЧФ Под Дрвото Спиноне Италијанско Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 1.00
Износ

Каролини Богатства CK2554 CHF Под Дрвото Спиноне Италијанско Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна Под Дрвото Спиноне Италијанско Знаме Платно Големина На Куќа. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Спиноне Италијано. Одличен подарок за сопственик На Спиноне Италијано. Ако Пролетта е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Пролетната сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите