.

.

Богатствата НА каролина SS8351-ЗНАМЕ - Родител Мало Девојче Со Знаме На Вести, разнобојно

Богатствата НА каролина SS8351-ЗНАМЕ - Родител Мало Девојче Со Знаме На Вести, разнобојно

DEN 543.84
Износ

Богатствата НА каролина SS8351-Знаме-Родител Мало Девојче со Знаме На Вести, разнобојно Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите