.

.

Богатствата на каролина 8071-ЗНАМЕ - Родител Петел Знаме, разнобојни

Богатствата на каролина 8071-ЗНАМЕ - Родител Петел Знаме, разнобојни

DEN 0.67
Износ

Богатства каролина 8071-ЗНАМЕ - Родител Петел Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите