.

.

Каролини Богатства BB3346CHF САД Патриотски Ших Цу Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB3346CHF САД Патриотски Ших Цу Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 3.00
Износ

Каролини Богатства BB3346 CHF САД Патриотски Ших Цу Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен САД Патриотски Ших Цу Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Ших Цу. Одличен подарок за сопственик На Ших Цу. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со Ова Американско Големо Знаме. Додадете Го Ова Големо Знаме на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите