.

.

Богатствата НА каролина SS8695-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Кле Каи Знаме, разнобојни

Богатствата НА каролина SS8695-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Кле Каи Знаме, разнобојни

DEN 143.68
Износ

Богатствата НА каролина SS8695-ЗНАМЕ-Родител Кле Каи Знаме, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите