.

.

Каролини Богатства BB6139CHF Велигденски Јајца Чау Чау Сино Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB6139CHF Велигденски Јајца Чау Чау Сино Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 1.33
Износ

Каролини Богатства BB6139 CHF Велигденски Јајца Чау Чау Сино Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојни Велигденски Јајца Чау Чау Сино Знаме Платно Големина На Куќа. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Чау Чау. Одличен подарок за сопственик на Чау Чау. Прославете Го Велигден Со Ова Велигденско Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите велигденски украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите