.

.

Каролини Богатства SC9625CHF Blue Tick Coonhound Со Американско Знаме Сад Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства SC9625CHF Blue Tick Coonhound Со Американско Знаме Сад Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 1.33
Износ

Каролини Богатства SC9625 CHF Blue Tick Coonhound Со Американско Знаме Сад Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Син Крлеж Coonhound Со Американско Знаме Сад Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Блутик Кунхаунд. Одличен подарок за сопственик На Блутик Кунхаунд. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со Ова Американско Големо Знаме. Додадете Го Ова Големо Знаме на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите