.

.

Каролини Богатства ЈОС0274ЧФ Лилјани Од Шинеад Џонс Знаме Платно Куќа Големина

Каролини Богатства ЈОС0274ЧФ Лилјани Од Шинеад Џонс Знаме Платно Куќа Големина

DEN 207.84
Износ

Лилјани Од Знамето На Шинеад Опеѕонс Платно Големина НА Куќа ЈОС0274ЧФ-Богатствата На Каролина создаваат уметнички дела производи за градината и домот. Повеќето од нивните суровини се домашно произведени, а повеќето од нивните производи се 100% од Богатствата На Каролина. Тие се фокусираат на функционални уметнички дела и внесуваат гламур во вашиот дом.Карактеристики куќното знаме со целосна големина е направено од платнен материјал со голема тежина од 100% полиестер овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временските услови знамето мери приближно спецификации димензија : 40 х 0,15 х 28 инчи. Тежина : 1 фунти-SKU : CRLT92158 100% Полиестер Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите