.

.

Каролини Богатства BB6059CHF Велигденски Јајца Глен На Имал Сиво Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB6059CHF Велигденски Јајца Глен На Имал Сиво Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 367.20
Износ

Каролини Богатства BB6059 CHF Велигденски Јајца Глен На Imal Сиво Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобојни Велигденски Јајца Глен На Imal Сиво Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Глен Од Имал. Одличен подарок За глен на сопственикот На Имал. Прославете Го Велигден Со Ова Велигденско Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите велигденски украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите