.

.

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2156CHF Евроазиска Сина Цицка На знаме На гранка Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2156CHF Евроазиска Сина Цицка На знаме На гранка Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 543.84
Износ

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2156 CHF Евроазиска Сина Цицка На платно Со знаме На гранка Големина На Куќа Голема, разнобојна Евроазиска Сина Цицка На Платно Со знаме На гранка Големина На Куќа. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите