.

.

Богатствата на каролина BB9824CHF За Териер Знамето На Свети Патрик Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Богатствата на каролина BB9824CHF За Териер Знамето На Свети Патрик Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 2.00
Износ

Богатствата на каролина Bb9824chf Fox Terrier Свети Патрик Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Фокс Териер Свети Патрик Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Фокс териер. Одличен подарок за сопственик На фокс териер. Прославете Го Денот На Свети Патрик Со Ова Големо Знаме На Свети Патрик. Одличен подарок за празникот или додаток на украсите За Денот На Свети Патрик. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите