.

.

Каролини Богатства BB9861CHF Брисел Грифон Сент Патрикс Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB9861CHF Брисел Грифон Сент Патрикс Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 0.67
Износ

Каролини Богатства BB9861 CHF Брисел Грифон Сент Патрикс Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Брисел Грифон Свети Патрикс Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на Бриселски Грифон. Одличен подарок за сопственик На брисел Грифон. Прославете Го Денот На Свети Патрикс Со Ова Големо Знаме На Денот На Свети Патрикс. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Денот На Свети Патрикс. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите