.

.

Каролини Богатства BB4371CHF Ноќта На Вештерките Пекинезе Црно Бело Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB4371CHF Ноќта На Вештерките Пекинезе Црно Бело Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 3.00
Износ

Каролини Богатства BB4371 CHF Ноќта На Вештерките Пекинезе Црно Бело Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна Ноќта на Вештерките Пекинезе Црно Бело Знаме Платно Големина На Куќа. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на пекинезец. Одличен подарок за сопственик на пекинезе. Прославете Ја Ноќта на Вештерките Со Ова Големо Знаме На Ноќта на Вештерките. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Ноќта на Вештерките. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите