.

.

Жените Лето Секојдневен Цветни Печати Краток Ракав Туника Блуза

Жените Лето Секојдневен Цветни Печати Краток Ракав Туника Блуза

DEN 0.33
Износ

Ќе ви се допадне секојдневниот став на ажурираната маица со кратки ракави НА ВСНОУ. Предметот е изработен од мека и лесна полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност. Со цветен принт и детали за тркалезниот врат, ве прават попривлечни и стилски. Одлично за секојдневно, забава, улично носење, плажа, работа, одмор, активности на отворено или состанок. Овој врв ќе изгледа одлично со фармерки, хеланки, каприс или дури и преку здолништа. Полиестер, Дише И Удобен Материјал. Цветни Печати. Краток Ракав. Кружен Врат. Опуштено Лабаво Вклопување. Секојдневно Носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите