.

.

Васери Жени Пролет Aut Плетени Кардиган Дами Со Долг Ракав Отворен Преден Врв Fall Обична Трикотажа Јакна Џемпер

Васери Жени Пролет Aut Плетени Кардиган Дами Со Долг Ракав Отворен Преден Врв Fall Обична Трикотажа Јакна Џемпер

DEN 3.00
Износ

Жените Плетени Кардиган Долг Ракав Отворен Преден Пад Обичен Јакна Џемпер со Џебови. Совршен додаток на вашата гардероба за ладно време, лесен за одење и вклопување со друга облека. Големина Шема. Големина (см). St Length : t58tt Bust : t108. Мt Length : t59, 5tt Bust : t112. Lt Length : t61tt Bust : t118. Големина(инч). St Length : t22. 83 t Bust : t42. 52 . Mt Length : t23. 43 t Bust : t44. 09 . Lt Length : t24. 02 t Bust : t46. 46 . Спецификација. Име на предметот : жените плетени кардиган. Боја : беж,каки, црна. Големина : С, М, Л. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Ракав : долг ракав. Јака : отворен фронт. Содржина На Пакетот. 1pc x плете кардиган. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот плетен кардиган е изработен од премиум 95% полиестер, 5% спандекс материјал, мек и со добра еластичност, прави да се чувствувате удобно и изгледа шармантно. Карактеристики : отворениот плетен џемпер има долг ракав, отворен преден дел, 2 џебови, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода. Прилики : Овие плетени врвови со долги ракави за жени се совршени за секојдневни, дневни, состаноци, улици, шопинг, канцеларија итн. Погоден за пролет или fall. Лесно За Совпаѓање : Нашиот џемпер од кардиган за жени има едноставен и класичен дизајн, можете да носите Маица или дуксер внатре и да ги спарите со пар хеланки, фармерки или секојдневни панталони за пристоен изглед. Пакет : 1пц х жените плете кардиган. Погоден за повеќето жени носат, лабава одговара за максимална удобност, супер шик.

R

Им се допаѓа и на купувачите