.

.

Tupleple Industries Традиционалниот цветен аранжман остава графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Кловерфилд и Ко

Tupleple Industries Традиционалниот цветен аранжман остава графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатење

DEN 671.84
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : цветен дизајн, шема, растение, цвет, цвет, вазна, сликарство, лисја. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Кловерфилд и Ко.

R

Им се допаѓа и на купувачите