.

.

DesignArt 'Светла минималистичка сјајна теракота Сончеви зраци на модерните врамени платно wallидни уметности

DesignArt 'Светла минималистичка сјајна теракота Сончеви зраци на модерните врамени платно wallидни уметности

DEN 319.84
Износ

"Оваа исклучителна минималистичка светла сјајна теракота Сонцето зраци Рамните платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорен квалитет на мастило што е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Canvas Prints отпечатоци се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

R

Им се допаѓа и на купувачите