.

.

Ступел Индустрии Хумористични Куче Цитат Животните Миленичиња Љубовник Типографија Графичка Уметност Бела Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Дафне ?

Ступел Индустрии Хумористични Куче Цитат Животните Миленичиња Љубовник Типографија Графичка Уметност Бела Рамка Уметност Печатење

DEN 1.67
Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со рамка од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Типографија; Шема На Жито. Дизајн На Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите