.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка матична земја Тартан Ботаничка лисја вазна графичка уметност металик злато лебдечко врамено платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ке

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка матична земја Тартан Ботаничка лисја вазна графичка уметност металик злато лебдечко врамено платно печатење

DEN 337.76
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение; таблети; лист; цветен дизајн; шема, ботанички. Дизајн од Керол Робинсон.

R

Им се допаѓа и на купувачите