.

.

Заштитен Знак Ликовна Уметност Ветер Во Дрво Вертикална Врамена Ѕидна Уметност

Заштитен Знак Ликовна Уметност Ветер Во Дрво Вертикална Врамена Ѕидна Уметност

DEN 7196.00
Износ

Фановите на апстрактна absетика ќе сакаат да го прикажат Овој Заштитен Знак Ликовен Уметнички Ветер Во Дрво Вертикална 2 Врамена Ѕидна Уметност Од Илустраторкатаyми Вангсгард во нивниот дом или канцеларија. Одликувајќи се со примамливи вртлози од зелена, портокалова и кафеава боја, тоа е печатено со гикли. Врамено на платно, пристигнува подготвено за закачување. Достапно во вашиот избор на големина. За внатрешна употреба. Апстрактни вител во портокалова, зелена, кафеава боја. Гикли-печатени ѕид уметност. Врамени платно; подготвени да висат. Достапно во вашиот избор на боја на рамка. Уметничко дело На Amми Вангсгард.

R

Им се допаѓа и на купувачите