.

.

Индустрии за факултет Не сите вештерки живеат во Салем метла графичка уметност etет, црна лебдечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Луис Ален Диза

Индустрии за факултет Не сите вештерки живеат во Салем метла графичка уметност etет, црна лебдечка врамена платно печатена wallидна

DEN 7196.00
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : вештерка, метла, типографија, граница. Дизајн од Луис Ален Дизајнс.

R

Им се допаѓа и на купувачите