.

.

Службени индустрии светлечки starsвезди кои сјаат ноќни соstвездија тивка кабина фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн

Службени индустрии светлечки starsвезди кои сјаат ноќни соstвездија тивка кабина фотографија Металик злато лебдечки врамени

DEN 2.33
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : природа; на отворено; зграда; домување; рурална; колиба; куќа; колиба; ноќ; астрономија; кабина; ryвездено небо. Дизајн од Ројс Баир.

R

Им се допаѓа и на купувачите