.

.

Дизајнарт Боја Спирала ФУЗИЈА III Модерна Врамена Уметност Печатење

Дизајнарт Боја Спирала ФУЗИЈА III Модерна Врамена Уметност Печатење

DEN 255.84
Износ

Оваа извонредна фузија НА бои III врамена ѕидна Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Модерен И Современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : Мулти-Боја. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

R

Им се допаѓа и на купувачите