.

.

Кејт и Лорел Силви Хибискус Блум Фуксија Рамка со платно wallидна уметност од Кат Кокилета злато тропска цветна уметност за wallид

Кејт и Лорел Силви Хибискус Блум Фуксија Рамка со платно wallидна уметност од Кат Кокилета злато тропска цветна уметност за

DEN 2.00
Износ

Создадете вештачки приказ на флорали на вашиот wallид со свеж изглед на прекрасни цути на хибискус. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно обвиткано со галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на MDF назад за лесен wallиден приказ. Надворешните димензии се 24 инчи за 18 инчи за 1,63 инчи. Име на печатење : „Hibiscus Bloom Fuchsia“ Преодна платна wallидна уметност : Цветна уметност на хибискус на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки за метални пилани веќе прикачени на задниот дел. Локално врамено : Галерија завиткано платно се печати и рачно врамени во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметнички дизајниран : Печати „Хибискус Блум Фуксија“ 2020 КАТКОК, ДОО.

R

Им се допаѓа и на купувачите