.

.

Студени индустрии хумористично разголено изрекување на фраза маркер ленти за графички уметност, црна лебдечка врамена платно печатење wallидна уметност, дизајн со ?

Студени индустрии хумористично разголено изрекување на фраза маркер ленти за графички уметност, црна лебдечка врамена платно

DEN 2.67
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : калиграфија; фраза; хумор. Дизајн со буква и наредена.

R

Им се допаѓа и на купувачите