.

.

Дизајнарт Пејзаж со Расцутена Лаванда И Селска Куќа Традиционален Уметнички Принт Во Рамка

Дизајнарт Пејзаж со Расцутена Лаванда И Селска Куќа Традиционален Уметнички Принт Во Рамка

DEN 337.76
Износ

Овој извонреден Пејзаж со Расцутена ѕидна Уметност Во Рамка Од лаванда е отпечатен со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Пејзажи. - Боја : Жолта. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

R

Им се допаѓа и на купувачите