.

.

НБА_ Ја Морант Џерси Мареј Државни Тркачи Колеџ Кошарка Акционер Абдур Рахим Мајкл Мајк Биби Брајант Ривс Стариот Ванку нба дресови

НБА_ Ја Морант Џерси Мареј Државни Тркачи Колеџ Кошарка Акционер Абдур Рахим Мајкл Мајк Биби Брајант Ривс Стариот Ванку нба

DEN 1599.84
Износ

Плаќање ние прифаќаме плаќање На Кредитна Картичка, Западна Унија,Пари Грам, DHpay.можете да плаќаат на линија тука, и ве молиме контактирајте со нас да се користи други плаќање, и ние може да испрати фактура за вас, ако ви треба. проверете овде како да извршите плаќање .Испорака1.Можеме да испраќаме производи преку epacket,EMS,China Post,Hongkong Post,DHL, Fedex.Различни земји користат различен начин на испорака, сите испораки со авион безбедно и брзо.2. Сите Производи Слободен товарни Со Е-пакет,Кина Пост. Ако ви треба брзо,ве молиме плаќаат надомест за да изберете други начини.3. Време на испорака : е-пакет 7-15 дена, Кина Пост Воздушна Пошта 15-30 дена, ЕМС 6-10 дена, ДХЛ и Федекс 5-7 дена . некои посебни причини како временски проблем, одмор, денови за купување божиќ или нова година, можеби го одложуваат времето за испорака подолго, ве молиме внимавајте да го почекате тоа. Прилагоден Данок продаваме дресови преку интернет на целата земја многу години сепак,како што знаеме, повеќето земји немаат потреба да плаќаат сопствен данок, само неколку земји можеби треба да платат малку данок некое време, се разбира, купувачот ќе се плати ако тоа се случи.Капка Испоракаисто така, можеме да направиме испорака со капка за вас,нарачката ќе биде испратена директно до вашиот клиент. можете да направите нарачка во нашата продавница и да ја оставите адресата на името на клиентот,ние ќе направиме добра работа за вас. ова ќе ви биде полесно да работите бизнис online.It добредојден е да им покажеме на нашите производи слики на вашиот клиент.Повратни информации1.Ако имате какви било прашања или коментари за производи или политики, ве молиме контактирајте не овде,ќе ви биде одговорено веднаш штом.2.Вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и сите 5 ѕвезди ако сте задоволни со нашите предмети и услуги.3.Ве молиме контактирајте не пред да ја напушти негативни повратни информации и 1-2 ѕвезда, ние може да се обиде најдобро да се реши проблемот за вас.4.Ако не сме на линија, можеби тоа е нашето време за одмор, можете сами да нарачате овде или да ни испратите барање.Ви благодариме за вашето време ! Среќен шопинг!Со нетрпение очекувам да се направи долгорочен бизнис со вас ! дресови.

R

Им се допаѓа и на купувачите