.

.

Елементи Полиестер Пингвин Врата Затворач

Елементи Полиестер Пингвин Врата Затворач

DEN 399.20
Износ

Затворачот На Вратата На Пингвинот По Елементи ги држи вашите врати отворени на симпатичен начин и додава шармантен, здрав изглед во секоја просторија. Совршен за украсување на вашиот дом за време на сезоната на празници. Направено од издржлив полиестер за да издржи тешка употреба. Дајте им на љубителите на пингвини или на секој што ужива во зимата. Мерки 9 инчи. Затворач на вратата. Одличен начин да ја држите вратата отворена. Слатко, украсно парче. Изработени од полиестер. Мери 9,00 инчи во висина. Елементи карактеристики дома декор колекции кои ви помагаат да се дефинира вашиот простор за живеење и да ја направат уникатно свој. Широкиот асортиман вклучува украсни додатоци, осветлување и ѕиден декор во различни стилови, од традиционални до современи. Дизајнерите на елементи не ги следат само тековните трендови во ентериерот; тие ги предвидуваат, па дури и создаваат, оние трендови со производи со правилен стил, боја и материјали. Елементи 9-инчен Полиестер Пингвин Врата Затворач : 5265998.

R

Им се допаѓа и на купувачите