.

.

Преовладува Микро USB Ѕиден Полнач За SAMSUNG Galaxy LTE Samsung Galaxy S6

Преовладува Микро USB Ѕиден Полнач За SAMSUNG Galaxy LTE Samsung Galaxy S6

DEN 0.33
Износ

Карактеристики На Производот : 1. 100% Сосема Нов резервен полнач2. Боја : Црно3. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА) 50/60 HZ4. Влезна Фреквенција : 50-60хз 5. Излез : 4.5 v-8.5 v 800m AH max6. Тип : ѕид полнач7. Пренослив и лесен : 8. Може да се полни со побавна брзина од Оригиналниот полнач* Ова е само За Полначот, не е вклучен уред * Карактеристики На Производот : 1. 100% Сосема Нов резервен полнач 2. Боја : Црна 3. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА) 50/60 HZ 4. Влезна Фреквенција : 50-60хз 5. Излез : 4.5 v-8.5 v 800m AH макс 6. Тип : ѕид полнач 7. Пренослив и лесен : 8. Може да се полни со побавна брзина од Оригиналниот полнач * Ова е само За Полначот, не е вклучен уред *.

R

Им се допаѓа и на купувачите