.

.

Едноставност Промаши Големина 14-Пеплум Врвот Со Деколте И Ракав Сорта Шема, Секој

Едноставност Промаши Големина 14-Пеплум Врвот Со Деколте И Ракав Сорта Шема, Секој

DEN 159.84
Износ

Шема за шиење за лична и домашна употреба.Дизајниран и произведен Во Сад Инструкциите се напишани на англиски, шпански. Едноставноста Ја Промашува Големината 14-22 Пеплум Врвот Со Деколте И Ракав Сорта Шема, 1 секој : .

R

Им се допаѓа и на купувачите