.

.

Пренослив ABS Шприц Квадратни Облик Интервју Микрофон Микрофон Лого Знаме Станица Логото

Пренослив ABS Шприц Квадратни Облик Интервју Микрофон Микрофон Лого Знаме Станица Логото

DEN 63.84
Износ

Опис. Предметот е преносливо и практично лого на микрофонската станица, кое главно е изработено од издржлив тврд пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули и погоден за професионален микрофон за интервју. Логото може да биде врежано со пвц табла сами или залепено со повеќебојна налепница за печатење. Не е лесно да се деформира, и добрата работа за рекламирање додека снимате. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : издржлива тврда абс пластика. - Големина : 7 х 7 х 5,1 см. - И АБС Вбризгување Калапи Триаголен Облик Интервју Микрофон Микрофон Станица Логото. - Погоден За Професионален микрофон за интервју. - Дизајнот во креативна Форма, големо место за прикажување на логото, може да биде врежан со пвц табла сами или залепен со повеќебојна налепница за печатење. - Едноставен и практичен дизајн и лесен за носење. - Погоден за повеќето микрофон. И АБС Вбризгување Калапи Триаголен Облик Интервју Микрофон Станица Логото Микрофон. / Погоден За Професионален микрофон за интервју. / Дизајнот во креативна Форма, големо место за прикажување на логото, може да биде врежан со пвц табла сами или залепен со повеќебојна налепница за печатење. |Едноставен и практичен дизајн и лесен за носење. / Погоден за повеќето микрофон.

R

Им се допаѓа и на купувачите