.

.

Греј Метал Производи Ад 24-Га Предвремени Заклучување Црна Шпорет Мета

Греј Метал Производи Ад 24-Га Предвремени Заклучување Црна Шпорет Мета

DEN 1072.96
Износ

ги пополнува потребите за снабдување и додатоци на над 8.000 трговци со огниште масони и изведувачи повеќе од 25 години. има привилегија да опслужува над 80% од професионалците во Америка.Основана Од Роберт Даниелс "Саѓи боб " во 1978 година прерасна од операција од еден човек во национална мрежа од шест магацини и фабрика за производство. Од своето седиште Во Ферфилд Ајова игра голема улога во обезбедувањето на индустријата. Поврзува печки на с Создава 90° поместување за вентилациони цевки Погодно поврзува два апарати со еден отвор 6 "дијаметар Цврст 24-мерач челична конструкција Елегантен црн финиш 18" дозвола за Запаливи Шевови без напор се прилепуваат Заедно Лесно се поврзува Со други производи За Заклучување Опционален капак на располагање-SKU : ZX9 CPPF2225 Сиви Метални Производи Inc. 6-604 6 Инчен 24-Га Предвремени Заклучување Црна Шпорет Мета.

R

Им се допаѓа и на купувачите