.

.

Мека Памучна Мешавина Инспиративна Маичка Од Розова БО-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ

Мека Памучна Мешавина Инспиративна Маичка Од Розова БО-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ

DEN 144.00
Износ

Погледнете Ја Листата На Фонтови За Прилагодување Овде. 60% Чешлан Прстен Памук 40% Полиестер лесен Дрес 4 мл. Ткаенина перена за намалено Собирање врзување За само-ткаенина На вратот и дупките За раце Направени во САД можете Да побарате персонализација со кликнување на полето Прилагоди го секогаш кога е достапно и внесете го саканиот текст. Забележете дека прилагодувањето ќе го замени вашиот избор. Ве молиме додадете белешка пред да ја поднесете вашата нарачка или испратете ни Е-пошта Со ЛИЧНА КАРТА За нарачка Ако Сакате да го задржите вашиот избор и да ја прилагодите задната страна на производот. Мека Памучна Мешавина Инспиративна Маичка Со РОЗОВА Кутија - ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите