.

.

Чудо Нација Мали Девојки Велур Зајаче Подигање, Големини 7-12

Чудо Нација Мали Девојки Велур Зајаче Подигање, Големини 7-12

DEN 2.00
Износ

Стави пролет во нејзиниот чекор со овие симпатична зајаче дете чизми Од Чудо Нација. Прекрасно забавните детали вклучуваат скокачки уши и мека опашка од зајаче пом-пом што ќе го задржи вашето малечко да скока наоколу со стил! Карактеристиките вклучуваат мек горен вештачки велур, флексибилни надворешни ѓонови без обележување и странични патенти за лесно вклучување и исклучување. Удобно вклопување. Вештачки велур горниот. Обложена постава. Флексибилен надворешен ѓон што не означува. Зајаче уши и пом-пом детали. Страничен патент . Произведено Во Камбоџа.

R

Им се допаѓа и на купувачите