.

.

Пакон Повеќенаменски Киселина Слободен Банер Хартија Ролна, лб, Нозе, Бела

Пакон Повеќенаменски Киселина Слободен Банер Хартија Ролна, лб, Нозе, Бела

DEN 174.08
Износ

Пакон Банер Хартија Ролна со димензии 36 инчи х 75 стапки прифаќа широк спектар на медиуми, вклучувајќи маркери и бои. Мазната хартија за бела врска е без киселина и совршена за мурали, уметност и занаети, знаци, транспаренти, како и прикази. Тежината на хартијата е 20 фунти. Ролна служи повеќе цели. Целокупната ролна хартија за банер е 20 фунти. мазна бела хартија за врска. Совршен за мурали, Уметност и занаети, знаци, транспаренти и прикази. Прифаќа широк спектар на медиуми, вклучувајќи бои и маркери.

R

Им се допаѓа и на купувачите