.

.

Бесплатно Собрание Девојки Полу-Патент Песна Јакна, Големини 4-18

Бесплатно Собрание Девојки Полу-Патент Песна Јакна, Големини 4-18

DEN 3.33
Износ

Оди тим Слободен Собранието! Оваа Јакна За Патеки За Девојки го зазема првото место за спортско-симпатичен изглед со својата мазна плетена завршница од трико, детали за цевки и прилагодлив раб за совршено вклопување. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тежина : Лесен. Јака : Потсмеваат вратот. Затворање : стил на Пуловер; затворање со половина патент. Ракави : Долго. Џебови : Преден џеб од кенгур. Карактеристики : Мазно трико плетено тело; лого на потпис на градите; врвка за влечење на полите; контрастни цевки; мека, четкана внатрешност за топлина. Полузатворена Јакна за девојки Од Бесплатно Склопување. Воведување На Бесплатно Собрание Деца. Ние сме надвор да се изгради нов вид на моден бренд. Оној што е во тренд колку што е достапен и е посветен на одржливост. Оној што ве инспирира да мешате, слоевите и соберете слободно. Ова Е Бесплатно Собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите