.

.

Костими На Морис-Маска За Мачки-Најмногу Одговара Една Големина

Костими На Морис-Маска За Мачки-Најмногу Одговара Една Големина

DEN 2.67
Износ

Многу убава квалитетна маска за лице со пердуви со еластична за удобно вклопување. Боите може малку да варираат од сивкаста, до златна, до кафеава, бидејќи се направени од мешавина од пердуви. Вклучува : Вклучува : (1) Маска Природна Маска За Мачки Со Пердуви Додаток За Ноќта на Вештерките : Вклучува маска. Изработени од пердуви. Место чисто. Една големина најмногу одговара. Детали полу-маска со еластична лента за сигурно вклопување . Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака.

R

Им се допаѓа и на купувачите