.

.

Едноставно Дејзи 16 16 Медалјони Геометриска перница за печатење

Едноставно Дејзи 16 16 Медалјони Геометриска перница за печатење

DEN 543.84
Износ

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил. Едноставно Дејзи 16 "x 16" Медалјони Геометриски перници за печатење : Декорирајте го и персонализирајте го вашиот дом со перници што отелотворуваат боја и стил. Совршено за секоја просторија со различни бои. 16 "x 16".

R

Им се допаѓа и на купувачите