.

.

Фабриката за колекција на кума „Ступел дома“ расте мир срце и остава wallидна плакета уметност, 0. 15

Фабриката за колекција на кума „Ступел дома“ расте мир срце и остава wallидна плакета уметност, 0. 15

DEN 3.33
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Литографски печатење монтиран на цврсти 0,5 инчи MDF (дрво) - рака завршена и подготвена за обесена. Нашата линија на семејни инспирирани wallидни плакети се свежи и забавни со сентиментален допир . Дизајн од Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите