.

.

Компарент на отворено во областа Мохавк Дом, Теал, 10 '13'

Компарент на отворено во областа Мохавк Дом, Теал, 10 '13'

DEN 2.00
Износ

Колекцијата на килими со подводни области Мохавк Дом, се одликува со крајбрежен инспириран корален и ботанички мотив, украсен во разноврсни комбинации на палети на бои од слонова коска, сива, сина и кафеава боја. Направено со полипропилен предиво од цело време, овие килими на областа имаат совршена рамнотежа на меко чувство и зависна издржливост и за внатрешна и за надворешна употреба. Еластичното површинско влакно нуди влага, дамка и отпорност на згаснување, што е совршено за секој голем сообраќаен простор. Достапно во популарни големини како што се 5x8 и 8x10, оваа област килим е одличен избор за додавање стил на различни области во вашиот дом. Дизајн инспириран од крајбрежјето. Влага, дамки и отпорни на избледени. Внатрешна/надворешна употреба. Ултра низок профил : Ниската висина на купот .12 "нуди идеална функционалност во области со висок сообраќај, под мебел и во влезови . 100% полипропилен. Поддршка на латекс. Големина/боја : Teal/10 'x 13'.

R

Им се допаѓа и на купувачите