.

.

Обединети ткајачи големи дрвени биволи карирани црвени ткаени полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи големи дрвени биволи карирани црвени ткаени полипропилен област килим или тркач

DEN 1600.00
Износ

Доведете го изгледот и чувството на планините во вашиот дом со овој прекрасен килим со карирана од Big Timber Buffalo. Совршено во ден, од каминот, трпезаријата или во дневната соба, овој килим во стилот на ложа има црвена и црна карирана граница која е врамена со бор и мечки од бор. Овој килим е моќна разбоена ткаена во искривено предиво од искривено олефин за кадифен, издржливост, лесна грижа и отпорност на дамки и бледнее. Обединети ткајачи Големи дрвени биволи карирани црвени ткаени полипропилен област килим или тркач : моќност ткаени во тешка категорија искривено олефино предиво за кадиунес и издржливост. Лесна грижа и отпорна на дамки и бледнее. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Достапно во различни големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите