.

.

Термички долги долги ракави на овошје на разбој момчињата, големини 4 5-18

Термички долги долги ракави на овошје на разбој момчињата, големини 4 5-18

DEN 159.68
Износ

Обезбедување на топла и удобна изолација, термичкиот врвен топ 3 пакет на ова момче од овошје од овошјето на разбојот е одлична вредност за складирање и да се обезбеди вашето дете да биде подготвено за зимата. Плачките од вафли на ткаенините создаваат мали џебови на воздухот што држат топлина до телото за оптимална топлина, а манжетните со ребрести зглобови помагаат да се задржи што е можно повеќе топлина. Овие кошули со блиско фитлистички термоли се идеални за положување под зимска облека и спарени со споеви на Flatlock и етикета без ознака; Тие помагаат да се спречи разменување за максимална целодневна удобност. Овој пакет вклучува три кошули со термички врат со долги ракави, исклучиво достапни на Интернет, со пакет за панталони за појавување исто така достапен. Овошје на термички долги ракави на вафли со долги ракави на разбој, 4/ 5-18 : 80% полиестер/ 20% термичка ткаенина од памучна вафли. Пакетот вклучува три кошули на вратот со термички екипаж со долги ракави. Мека мини ткаенина од вафли. Затвори вклопено вклопување - не се препорачува за спиење. Изолација и топлина во ладни услови. Зглобовите со манжетни со ребрести ја одржуваат топлината. Wicking Wicking. Етикета за вратот без ознаки. Машина за перење. Достапен пакет за панталони за појавување.

R

Им се допаѓа и на купувачите