.

.

Тајни богатства женски и жени плус раглан ракав за спиење на ракав

Тајни богатства женски и жени плус раглан ракав за спиење на ракав

DEN 623.84
Износ

Слатки соништа, сладок стил во овој ¾ Raglan ракав за спиење врвот од тајните богатства. Овој удобен и стилски врв на спиење е совршен за да легнувате низ куќата или да лебдат за спиење. Лесно вклопување обезбедува неограничена удобност за да можете слободно да се движите од мрзливи утра во пријатни ноќи. Горните карактеристики ¾ ракави со координирање на исечокот од 2x3 ребра. Направено во супер-меко рециклиран четкан дрес што доаѓа во низа отпечатоци и бои. Побарајте координирање на џогери за спиење, панталони и шорцеви сите продадени одделно. Тајните богатства Раглан ракав за спиење на врвот. 3/4 ракав. 2x2 детали за иселување на ребрата на отворот на вратот и ракавот. 7 1/2 "Странични парчиња. Animalивотински, starsвезди, вратоврска, сивистон и светлина Хедер боите имаат 2 1/4" само-опсег на горниот дел на полите . Грејстон има везени везди на рамото. Светло Хедер Греј има везење на животни на рамото . Супер четкан рециклиран дрес : 95% рециклиран полиестер 5% спандекс. Модел е 5'8 "Биста 32" половината 26 "колк 36" Таа носи мала големина. Машинско миење. Направено во Виетнам.

R

Им се допаѓа и на купувачите