.

.

Anavia нови почетоци картички за подароци за неа, нов подарок за работа, нова картичка за подароци за врски, расположени ѓердан за подароци, подарок за охрабрување за ќ

Anavia нови почетоци картички за подароци за неа, нов подарок за работа, нова картичка за подароци за врски, расположени ѓердан

DEN 679.36
Износ

✿ Нов подарок за картички за почетоци и накит Овој деликатен благодарен ѓердан има шарм на коцка, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секој ѓердан во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби за да ги охрабри и поддржува оние што ги сакате. Тоа прави убав и искрен подарок за пријател, ќерка, сестра, мајка. Ѓердан од коцка од не'рѓосувачки челик е прекрасна и уникатна идеја за подароци. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,36 "LX 0.23" W. 16+2 "кабелски ланец. Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

R

Им се допаѓа и на купувачите