.

.

Dorman CA28568PR Задна десна горна нанадвор за контрола на суспензијата за специфични модели на Mercedes-Benz, Black Fits Select: 2003- Mercedes-Benz SL, 2006- Mercedes-Benz CLS

Dorman CA28568PR Задна десна горна нанадвор за контрола на суспензијата за специфични модели на Mercedes-Benz, Black Fits Select:

DEN 1.00
Износ

Оваа контрола на контролата на суспензијата е прецизна инженерска и строго тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на специфични возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Директна замена - се вклопува и изведува како оригиналната опрема на специфични возила. Сигурно вклопување - прецизно -инженер за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција - произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани - темелни мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Fits Select : 2003-2009 Mercedes-Benz E 2003-2009,2011 Mercedes-Benz SL 2006-2011 Mercedes-Benz CLS и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите