.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка езеро Цитат Рустикална цветна ботаничка рамка крајбрежна сликарска галерија, обвиткана со платно печатење wallидна уметност, 36, дизајн од Си

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка езеро Цитат Рустикална цветна ботаничка рамка крајбрежна сликарска галерија, обвиткана со платно печатење

DEN 0.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : цветен дизајн; Образец; Растенија; Билки; Засадувач; Билки; Езерото слатко езеро, ботаничко, лисја ,. Дизајн од Силвија Василева.

R

Им се допаѓа и на купувачите